Regulamin

REGULAMIN AGROTURYSTYKI LESZCZYNKA

 1. Dzieci przebywają na terenie Agroturystyki Leszczynka pod opieką ich opiekunów, którzy są za nich w pełni odpowiedzialni.
 2. Dzieciom nie wolno zbliżać się do stawu bez nadzoru osób dorosłych.
 3. We wszystkich obiektach Agroturystyki Leszczynka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i innych substancji oraz e-papierosów. Palenie tytoniu i e-papierosów jest możliwe w wyznaczonych miejscach, z dala od obiektów, domków i tarasów.
 4. Ze względu na nasze dzieci oraz naszych gości możemy przyjąć tylko psy łagodne, ułożone i niehałaśliwe, które nie wykazują najmniejszych oznak agresji, przy czym za każdym razem kwestie przyjazdu z pupilem ustalamy indywidualnie. Prosimy o zabranie ze sobą smyczy, posłania i kagańca.
 5. Należy sprzątać po swoich pupilach na terenie Agroturystyki Leszczynka.
 6. Prosimy nie wyprowadzać pupili do naszego ogrodu i na plac zabaw dla dzieci.
 7. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00. Wydłużenie doby hotelowej możliwe jest po uzgodnieniu tej kwestii z gospodarzami – ze względu na możliwość przyjazdu kolejnych gości.
 8. Ze względu na komfort wszystkich mieszkańców Agroturystyki Leszczynka relaks nocny i cisza nocna trwa od godziny 22:00 do 7:00.
 9. Nie wolno dotykać rozgrzanych płyt grzewczych, ze względu na możliwość poparzenia.
 10. Ze względu na materiały, z których zbudowana jest nasza Agroturystyka, nie wolno rozpalać ognisk i grilla poza wyznaczonymi do tego miejscami.
 11. Goście naszych Gości mogą być wprowadzani do Agroturystyki Leszczynka tylko za wcześniejszym uzgodnieniem tego z gospodarzami. Dłuższe pobyty Gości naszych Gości podlegają opłacie standardowej jak za pobyt.
 12. Goście Agroturystyki Leszczynka podlegają obowiązkowi meldunku i rozliczenia się w pierwszym dniu przyjazdu.
 13. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Sztutowo, Gmina Sztutowo pobiera opłatę miejscową w wysokości 1,50 zł dziennie od osoby. Te kwoty wliczone są w cenę pobytu u nas.
 14. Nie pobieramy opłat za media, więc prosimy o uszanowanie tego i oszczędne korzystanie z wody i prądu – gaszenie świateł itp.
 15. Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem i mamy ekologiczną oczyszczalnię ścieków, w związku z tym prosimy niewrzucanie do toalety i zlewów żadnych przedmiotów typu pieluchy, patyczki do uszu, podpaski, przedmioty lateksowe itp., poza oczywistym papierem toaletowym).
 16. Prosimy o pozostawienie domku, w którym Państwo gościcie oraz reszty infrastruktury Agroturystyki Leszczynka w stanie i czystości takiej, jak Państwo je zastali. Ewentualne szkody podlegają rozliczeniu z gospodarzami. Osoby niszczące mienie na terenie Agroturystyki Leszczynka lub zanieczyszczające obiekt ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność materialną ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.
 17. Pytania do gospodarzy prosimy kierować bezpośrednio do nas lub pod telefonem 504 187 845. O wszelkich sytuacjach wymagających interwencji prosimy natychmiast informować gospodarzy Agroturystyki Leszczynka.
 18. Agroturystyka Leszczynka nie odpowiada za przedmioty wartościowe pozostawione na naszym terenie, a w szczególności za: zegarki, pieniądze i papiery wartościowe, karty kredytowe, wszelkiego rodzaju dokumenty i klucze, telefony komórkowe, komputery przenośne i dane w nich zawarte oraz inny sprzęt elektroniczny, przedmioty ze złota, srebra, kamieni szlachetnych itp. przedmioty o wartości kolekcjonerskiej i/lub numizmatycznej.
 19. Prosimy o uszanowanie powyższych reguł ze względu na bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Agroturystyki Leszczynka oraz komfort pozostałych gości.
 20. Uznaje się, że każda osoba, która korzystała z atrakcji Agroturystyki Leszczynka i była jej gościem zapoznała się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i zobowiązała się do ich przestrzegania.
 21. Zabrania się wchodzenia, siadania, uruchamiania i zabaw na maszynach rolniczych znajdujących się na terenie Agroturystyki Leszczynka.
 22. Uznaje się, iż osoby przebywające na terenie Agroturystyki Leszczynka, osoby przebywające na wypoczynku w Agroturystyce Leszczynka, osoby korzystające z naszych atrakcji (m.in. placu zabaw, trampoliny, tyrolki) zapoznały się z treścią Regulaminu Agroturystyki Leszczynka oraz iż zapisy zawarte w Regulaminie są dla tych osób zrozumiałe i zobowiązują się ich przestrzegać podczas pobytu na terenie Agroturystyki Leszczynka.
Dziękuję
Agnieszka Piórko